°C

Śmiertelnie niebezpieczne przejście bez oświetlenia!

fot. Bartosz Schaefer
 

Niedziałające od kilku nocy oświetlenie przejść dla pieszych oraz części jezdni przy ul. Batorego, zostało naprawione dzięki naszej interwencji.

W okolicy ogrodów działkowych oraz na wysokości marketu budowlanego znajdują się dwa przejścia dla pieszych.  Od kilku nocy około 10 latarni nie świeciło się. Zdaniem mieszkańców sytuacja była niezwykle niebezpieczna, ponieważ w przeszłości dochodziło w tych miejscach do wypadków, nawet ze skutkiem śmiertelnym:

Sprawę natychmiast zgłosiliśmy miejskim urzędnikom. Magistrat zapewnił, że na miejsce została wysłana ekipa, która naprawiła oświetlenie i dziś powinno już działać. Mówi Michał Szulc z departamentu zarządzania drogami:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku