°C

W Gorzowie Lechia lepsza od Budowlanych

fot. Jacek BIałogłowy
 

Trzecioligowa Lechia Zielona Góra wygrała w Gorzowie sparing z lderem gorzowskiej okręgówki - Budowlanymi Murzynowo 4-1.

Mecz rozegrano na sztucznej murawie obiekty, na którym na co dzień spotkania rozgrywa Stilon Gorzów, a toczył się przy gęsto padającym śniegu i niskiej temperaturze.

Lechia w I połowie miała wyraźną przewagę i strzeliła w niej 3 gole i prowadziła 3-0.

W drugiej części spotkania trener Andrzej Sawicki wymienił niemal całą jedenastkę i gra się wyrównała, a oba zespoły zdobyły po jednym golu.

Dwie bramki dla Lechii strzelił Konieczny, po jednej – Staśkiewicz i Kaczmarczyk(z karnego). Dla Budowlanych gola zdobył Somrani.

O meczu mówią:

Jakub Babij – Lechia ZG:

Mateusz Konefał – trener Budowlanych:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku