°C

W mieście aż trzy awarie wodociągowe!

fot. Marta Czechowska
 

Trzy awarie wodociągowe na terenie miasta – informuje ZWIK. Usterki  wystąpiły na sieci w ulicy Prostej, Okulickiego oraz w sołectwie Ochla.

Naprawy mogą zająć kilka godzin, ale po południu wszystko powinno wrócić do normy – zapewnia Monika Turzańska,  rzeczniczka wodociągów:

Przerwa w dostawie wody na  ul. Okulickiego obejmuje numery od 35 do 41. Mieszkańcy  domów przy ul. Prostej odczują spadki ciśnienia wody do całkowitego zaniku w budynkach od 13 do 39. Utrudnienia także w lokalach przy Agrestowej oraz Porzeczkowej. Przewidywany czas usunięcia tych awarii to godziny popołudniowe.

Z kolei w Ochli  przerwa w dostawie wody obejmuje dolną część sołectwa (na os. Ostoja oraz w ulicach przyległych do ulicy Żagańskiej).

Wodociągi  poinformowały też, że dzisiaj przystępują do prac związanych z wymianą uszkodzonego włazu kanalizacyjnego w ulicy Rzeźniczaka, na wysokości nr 39 B. Zajęty został pas drogowy, jadąc w kierunku ul. Zdrojowej.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku