°C

Eko Choinka: ZGK rozda zrębki

Fot. Pixabay
 

W piątek Zakład Gospodarki Komunalnej będzie rozdawał mieszkańcom zrębki choinek zbieranych w akcji Eko Choinka. Chętni do jutra powinni się zgłosić do ZGK mailowo lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrębki będzie można odbierać w piątek, między 11.00 a 13.00.

Mówi Agnieszka Miszon z Zakładu Gospodarki Komunalnej:

Choinkowe zrębki można wykorzystać w różny sposób w ogrodach. W tym roku trafią też do zwierząt w podzielonogórskim gospodarstwie agroturystycznym:

Odbiór choinek w ramach akcji Eko Choinka potrwa do końca miesiąca. Zebrano już kilka tysięcy drzewek. Kto nie wystawił choinek przy śmietnikach we wskazanym terminie, może je przywieźć do selektywnego punktu zbierania odpadów przy ul. Zjednoczenia.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku