°C

Semestr letni na UZ nadal zdalnie

Fot.: facebook/ Uniwersytet Zielonogórski
 

Zajęcia w semestrze letnim na Uniwersytecie Zielonogórskim będą prowadzone podobnie jak w semestrze zimowym on-line. Początek 27 lutego.

W trybie zdalnym odbywać się będą wszystkie zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich i studiach doktoranckich informuje Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu.
Jednak część zajęć, takie jak ćwiczenia, laboratoria czy konserwatoria będzie prowadzona do 6 kwietnia w trybie stacjonarnym lub hybrydowym. Po 6 kwietnia zajęcia będą się odbywały w trybie stacjonarnym przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego, z wyjątkiem wykładów, które odbywać się będą nadal on – line.
Szczegółowe informacje pojawią się do 29 stycznia na stronach poszczególnych wydziałów.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku