°C

Pirat drogowy zatrzymany przez grupę SPEED

Fot. KWP Gorzów Wielkopolski
 

Zielonogórscy policjanci z grupy SPEED zatrzymali w miniony piątek pirata drogowego, który jechał przez Ochlę z prędkością 156 kilometrów na godzinę, a poza terenem zabudowanym jeszcze przyspieszył do 176 km na godzinę.

Podczas kontroli okazało się, że 34 –letni mężczyzna ma jeszcze kilka innych przewinień na sumieniu, poinformowała Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji:

Policja zatrzymała 34-latkowi prawo jazdy i odstąpiła od ukarania mandatem kierując wniosek o ukaranie do sądu. Za takie wykroczenie grozi kara nawet 5 tys. zł, ale ostateczna decyzja należeć będzie do sądu.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku