°C

O Bitwie Warszawskiej w Muzeum Ziemi Lubuskiej

MZL
 

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza już w najbliższy poniedziałek 25 stycznia na kolejne spotkanie z cyklu Studium Wiedzy o Sztuce i Historii.

Tematem spotkania będzie ,,Bitwa Warszawska 1920, czyli cud nad Wisłą”, a wykład wygłosi dr Włodzimierz Kwaśniewicz – historyk, znawca militariów, twórca i wieloletni dyrektor Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie:
Na wykład zaprasza dr Izabela Korniluk:

Wykład będzie transmitowany on-line na profilu facebookowym MZL Początek o godz. 12.00 . Jednocześnie odbywać się będzie prezentacja multimedialna oraz pokaz szabli, która była bronią polskiej kawalerii w Bitwie Warszawskiej.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku