°C

Zielonogórska firma oświetli Warszawę

pixabay
 

Firma wygrała przetarg na dostawę do stolicy nowych opraw oświetleniowych w technologii LED. W przetargu wzięło udział 6 oferentów.

Całkowita wartość umowy wynosi ponad 32 mln zł brutto, ale zamówienie może wzrosnąć o kolejne 5 mln zł brutto, mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG Light Factory. Umowa została podpisana w Urzędzie Miasta Warszawy w ubiegłą środę, 13. stycznia.

Jak przyznaje Ryszard Wtorkowski inwestycja może się w zwrócić w niecałe 3 lata. To największy tego typu kontrakt w Polsce i trzeci w Europie po Manchesterze i Wiedniu, dodaje prezes:

Warto dodać, że LUG Light Factory to firma z w pełni polskim kapitałem. Powstała w Zielonej Górze w 2007 roku.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku