°C

Młodzi Lechici szykują się do CLJ

foto: Krystian Machalica
 

Zakończyło się tygodniowe zgrupowanie piłkarzy Lechii Zielona Góra U-17. Młodzi zawodnicy trenowali na obiektach MOSIR-u w Zielonej Górze, a celem było jak najlepsze przygotowanie do zbliżających się rozgrywek w Centralnej Lidze Juniorów.

Zgrupowanie rozpoczęło się w poniedziałek 11 stycznia i trwało tydzień. Teraz przed piłkarzami dalsza cześć okresu przygotowawczego do CLJ, która ma rozpocząć się w marcu. Pierwszy sparing zaplanowany jest już na sobotę, kiedy to do Zielonej Góry przyjedzie czwartoligowa Odra Nietków. Szczegóły przedstawia trener Lechii U-17 Michał Grzelczyk.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku