°C

Pojawiają się nowe słupki drogowe

fot. Bartosz Schaefer
 

Miasto ogradza pasy zieleni, aby kierowcy nie parkowali na trawie. Biało-czerwone słupki pojawiają się w różnych częściach miasta.

Nielegalne parkowanie na pasach zieleni przy ul. Konicza oraz na ul. Powstańców Warszawy mieszkańcy zgłaszali między innymi radnemu miasta Jackowi Budzińskiemu, który skierował swoją interpelację w tej sprawie do miasta:

Jak przekazał nam Arkadiusz Sobków z magistratu, miasto zamontuje biało-czerwone słupki na ul. Konicza, jednak na ul. Powstańców Warszawy przepisy pozwalają jedynie na postawienie znaku zakazującego parkowanie:

Mieszkańcy zgłaszali nieprawidłowe parkowanie także przy ul. Odrzańskiej w zielonogórskiej Łężycy. W ubiegłym tygodniu słupki tam stanęły.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku