°C

Szczepionkowe ograniczenia. Także w szpitalu

fot. Pixabay
 

Ponad 1200 osób zostało do tej pory zaszczepionych przeciwko koronawirusowi w zielonogórskim szpitalu. To w większości pracownicy lecznicy, choć nie wszyscy otrzymali jeszcze pierwszą dawkę – mówi Sylwia Malcher – Nowak, rzeczniczka szpitala.

Do Zielonej Góry nie dojechało ostatnie zamówienie, które zostało anulowane:

W tej chwili nie wiadomo, jaki będzie harmonogram szczepień w zielonogórskim szpitalu. To zależy od kolejnych dostaw szczepionek – mówi Sylwia Malcher – Nowak:

Do tej pory szczepionkę w szpitalu dostali też pracownicy innych jednostek,  np. Lotniczego Pogotowia Ratunkowego czy firm zajmujących się transportem pacjentów. W sumie do szczepień w szpitalu zgłosiło się około 3,5 tysiąca osób. Ponad 1300 to pracownicy szpitala.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku