°C

Nowa siedziba Domu Samotnej Matki

fot. Bartosz Schaefer
 

Trwa remont nowego budynku dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.

Prace budowlane rozpoczęły się na przełomie października i listopada 2020 roku. W nowej siedzibie Domu Samotnej Matki przy al. Wojska Polskiego obecnie wymieniana jest instalacja wodno-kanalizacyjna, grzejniki, instalacja elektryczna i przeciwpożarowa. – Prace idą zgodnie z harmonogramem i całość zostanie oddana w maju – mówi Maciej Jakuboszczak, wykonawca remontu:

– Nowy budynek będzie zapewniał możliwość spełniania innych projektów socjalnych – dodaje Tomasz Lehman, przewodniczący Terenowego Komitetu Praw Dziecka w Zielonej Górze:

Nowa siedziba Domu Samotnej Matki będzie liczyć 800 metrów kwadratowych. Koszt realizacji to około 1 800 000 złotych. Obecnie siedziba znajduje się przy ul. Piaskowej.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku