°C

Szczepienia na koronawirusa. Dodatkowe numery dla osób z niepełnosprawnością

fot. Pixabay
 

W związku  z akcją szczepień przeciwko koronawirusowi, zielonogórski magistrat uruchomił dedykowane numery telefonów dla osób z niepełnosprawnością.

Wiąże się to z potrzebą zapewnienia transportu do punktów szczepień osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub odpowiednio z I grupą niepełnosprawności oraz mających trudności z dostępem do punktów szczepień (np. osoby starsze, samotne).

Miasto uruchomiło dedykowane numery w celu zbierania informacji od osób chcących skorzystać z transportu do wskazanych punktów szczepień. To tel. 68 479 3655 , 68 479 3656.

Informacje należy składać w chwili otrzymania powiadomienia od punktu szczepień, nie krócej jak z dwudniowym wyprzedzeniem przed terminem szczepień we wskazanym punkcie.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku