°C

AZS postraszył lidera

foto: Krystian Machalica
 

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przegrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1-3 w meczu otwierającym akademikom rundę rewanżową.

Pierwszego seta niespodziewanie wygrali akademicy, którzy prowadzili od początku do końca i wygrali 25-23. Dobra dyspozycja z pierwszej partii zakończyła się w połowie seta drugiego. Akademicy w pewnym momencie prowadzili nawet 15-11, ale szybko do głosu doszli gospodarze, którzy najpierw wyrównali do stanu 13-13, a następnie wygrali 25-16 i doprowadzili w całym meczu do remisu.

Set trzeci od początek, do końca zdominowany przez gospodarzy, którzy wygrali do 17 i wyszli na prowadzenie w całym meczu 2-1. Pierwsze minuty czwartej części wyrównane do chwili, gdy było 4-4. Wówczas pełną kontrolę na boiskowymi wydarzeniami ponownie przejęli siatkarze Chrobrego, którzy wygraną do 16 zapieczętowali zwycięstwo nad AZS-em.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku