°C

W piątek początek zapisów na szczepienia dla seniorów   

Fot. gov.pl
 

W jaki sposób zapisać się na szczepienie, kiedy będziemy mogli przyjąć szczepionkę i co zrobić gdy nie będziemy mogli stawić się na wyznaczony termin szczepienia. O tym m.in. dyskutowali nasi goście w środowym programie RZG Interwencje.

Bożena Chudak, dyrektor wydziału zdrowia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego podkreśliła, że szczepienia idą zgodnie z planem a od piątku rozpoczynają się rejestracje na szczepienia. Zgłaszać można się poprzez infolinię pod nr 989, rejestrować się poprzez indywidualne konto pacjenta oraz w przychodni u lekarza POZ, który bierze udział w programie:
Joanna Branicka przypomniała, że w Zielonej Górze jest przygotowanych 19 miejsc, w których będą mogli szczepić się mieszkańcy.
Każde szczepienie będzie poprzedzone wywiadem medycznym i wstępnym badaniem.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku