°C

Lechia w szoku po zwolnieniu Sawickiego

Marek Staniszewski
 

Właściciel i prezes Lechii Zielona Góra zwolnił dziś, chwilę przed pierwszym treningiem w roku 2021, trenera Andrzeja Sawickiego. Nowy trener ma być znany za tydzień, na razie zespół prowadzi na treningach dotychczasowy II trener - Michał Sucharek, który przyznał nam wieczorem, że zszokowała go informacja przekazana przez prezesa Krępę.

Mocno zdziwieni byli też piłkarze, którzy dowiedzieli się o odwołaniu Sawickiego z…facebooka, na którym RZG opublikowało informację o decyzji Karola Krępy.

Posłuchajmy, co po pierwszych zajęciach w nowym roku mówił M.Sucharek, który przez tydzień będzie prowadził naszego 3-ligowca:

Rafał Ostrowski, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Lechii, członek rady drużyny dodawał, że decyzja jest tym bardziej zaskoczeniem, że pod wodzą A.Sawickiego zespół bardzo się rozwinął:

Prezes klubu oraz były już trener Lechii na razie odmawiają wypowiedzi.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku