°C

Tenisiści Nafty już trenują

źródło: materiały klubowe
 

Prawie setka dzieci i młodzieży GKT Nafty Zielona Góra zaczęło już tenisowe treningi przed sezonem 2021. Na razie z racji zimy i niskich temperatur zajęcia odbywają się w hali.

Zajęcia rozpoczęło w sumie 97 zawodników. Jak na razie przed „nafciarzami” nie pojawiają się jednak perspektywy jakichkolwiek zawodów. Ostatnie, które były zorganizowane przez klub odbywały się pod koniec grudnia. Był to tradycyjny Turniej Barbórkowo-Mikołajkowy.

W rozmowie z Katarzyną Osińską, kierownik klubu,  pojawił się także wątek byłej już zawodniczki GKT Nafty Martyny Kubki. Zielonogórzanka obecnie reprezentuje barwy CKT Grodzisk Mazowiecki. Jak przyznaje Osińska, spodziewali się, że utalentowana tenisistka opuści klub. Pytamy też o najbardziej utalentowanych zielonogórskich zawodników.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku