°C

Martyna Kubka kończy rok dobrymi występami w Tunezji

foto: Krystian Machalica
 

Zielonogórska tenisistka Martyna Kubka występami na twardych kortach w tunezyjskim Monastirze zakończył rok startowy. Wystąpiła tam w trzech turniejach z cyklu W15.

Martyna Kubka w dniach 23-26 grudnia rywalizowała w Tunezji jako singlistka, gdzie odpadła dopiero w półfinale przegrywając z Francuzką Aubane Droguet 3-6; 3-6. Tak dobry wynik spowodowany był głównie tym, że zielonogórzanka w trzecim turnieju W15 rywalizowała tylko w grze pojedynczej.

Dodajmy, że w pierwszym turnieju w Monastirze Kubka odpadła w 1/16 finału singla i w ćwierćfinale debla. Z kolei tuż przed świętami swój udział w zmaganiach zakończyła na ćwierćfinale gry pojedynczej i półfinale gry podwójnej. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku