°C

Antoni Kowalski snookerowym Mistrzem Polski do lat 16

foto: Krystian Machalica
 

Zielonogórski snookerzysta Antoni Kowalski wygrał rozgrywane w Warszawie Mistrzostwa Polski do lat 16. Szesnastolatek w finale pokonał Krzysztofa Czapnika 2-1.

W fazie grupowej Kowalski 2-0 pokonał Adama Michalskiego i Jakuba Makowskiego. Takim samym wynikiem rozprawił się z Hubertem Micherdzińskim w ćwierćfinale i z Sebastianem Milewskim w walce o finał. W najważniejszym meczu turnieju wygrał 2-1 z Krzysztofem Czapnikiem. Zielonogórzanin turniej zakończył z najwyższym break’em 110 pkt. W tym roku to nie jest jednak jeszcze koniec jego startów.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku