°C

Dwa dobre mecze i Kubka z koleżankami w półfinale DMP

foto: Krystian Machalica
 

W hali tenisowej przy Sulechowskiej ruszyły drużynowe mistrzostwa Polski pań w tenisie ziemnym. Gra w nich - w barwach CKT Grodzisk Mazowiecki - zielonogórska tenisistka Martynka Kubka. Dziś zarówno w singlu, jak i w deblu wygrała i jutro ze swoją drużyną stanie do walki w półfinałach.

Kubka w grze pojedynczej pokonała Justynę Jodłowską, a następnie w parze z Anastazją Shoshyną wygrały z duetem Ewa Samberger/Justyna Jodłowska. Oba mecze zakończyły się wynikiem 6:1; 6:2 dla zielonogórzanki(i jej partnerki z pary). CKT pokonał zaś Advantage Bielsko-Biała B 4-1.

Jutro pojedynki półfinałowe. Klub Martyny Kubki o finał zagra z BKT Advantage Bielsko-Biała A.

Z organizacji mistrzostw w Zielonej Górze cieszy się natomiast Mirosław Skrzypczyński, prezes Polskiego Związku Tenisowego.

Poniżej komplet wyników z pierwszego dnia.

KS Górnik Bytom – Park Tenisowy Olimpia Poznań 4-2

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz – AZS Poznań 1-4

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki – BKT Advantage Bielsko-Biała B 4-1

Krakowski Klub Sportowy OLSZA – BKT Advantage Bielsko-Biała A 1-5.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku