°C

Martyna Kubka powalczy o Drużynowe Mistrzostwo Polski w tenisie

foto: Krystian Machalica
 

Magda Linette, Magdalena Fręch i Martyna Kubka. To tylko część z zawodniczek, które od jutra walczyć będą o Drużynowe Mistrzostwo Polski kobiet w tenisie ziemnym. Zielonogórzanka Kubka przyznaje, że występ w jej rodzinnym mieście to duża przyjemność.

Zgrupowanie w Zielonej Górze, pod okiem Dawida Celta, miało na celu przygotowanie tenisistek do walki w turnieju, który potrwa od wtorku do czwartku. Kubka, na co dzień zawodniczka GKT Nafty Zielona Góra, tym razem wystąpi w barwach CKT Grodzisk Mazowiecki wraz z Anastazją Shoshyną, Paulą Kanią-Choduń, Polą Wygonowską, Zuzanną Witkowską i Laurą Stypułą.

Oprócz Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze Kubka ma w planach jeszcze start w Tunezji.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku