°C

Łukasz Koszarek – Nerwowe chwile, a w końcu wylot z kadrą do Hiszpanii

fot. Jacek Białogłowy
 

Kapitan Zastalu ENEI BC Zielona Góra Łukasz Koszarek przeżył w minionym tygodniu nerwowe chwile. Mimo, że miesiąc temu był zakażony koronawirusem i przechorował go dość ciężko, a potem był badany przed ligą VTB i miał negatywne wyniki, nagle dostał wynik pozytywny!

Błyskawicznie zrobił kolejny test – teraz wynik był niejednoznaczny. Nie zagrał więc w sobotnim meczu ze Stalą Ostrów za to poddano go kolejnemu testowi. Ten był negatywny i Koszarek poleciał z reprezentacją Polski do Hiszpanii na mecze kwalifikacyjne do ME z Rumunią i Izraelem.

Nam dziś przed południem, jeszcze przed wylotem do Walencji, opowiadał o odczuciach po kolejnych testach, o meczu Zastalu ze Stalą no i o zbliżających się spotkaniach kadry…

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku