°C

Martyna Kubka po dobrym występie w Estonii wraca do Zielonej Góry

fot. Jakub Lesiński
 

Zielonogórzanka Martyna Kubka odpadła w drugiej rundzie singla w turnieju z cyklu ITF w estońskim Haabneeme. Zdecydowanie lepiej poszło jej w grze deblowej. W parze z Brytyjką Emily Appleton przegrały dopiero w finale.

Kubka w drugiej rundzie singla zawodowego turnieju ITF pokonała Natalie Szabanin 6-3; 6-3. W drugiej rundzie odpadła jednak po meczu z Ulrikke Eikeri 2-6; 7-5; 6-7. Z kolei w grze podwójnej para Kubka/Appleton jak burza przeszła, aż do finału, gdzie 2-6; 1-6 uległy Holenderce Lexie Stevens i Litwince Justinie Mikulskyte.

Zielonogórzankę pytaliśmy także o dalsze plany. Kubka zamierza wrócić niebawem do Zielonej Góry, a w planach startowych jeszcze występ za granicą.

 

 

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku