°C

Śmiertelne potrącenie w Ochli

fot. Daniel Sawicki
 

W piątek po godzinie 18.00 kierujący Fordem Focusem potrącił mężczyznę  przechodzącego przez przejście dla pieszych w Ochli na ul. Muzealnej. Ford Focus kierowany przez 65-letniego zielonogórzanina jechał od strony miasta.

Pieszy, 79-letni mieszkaniec Ochli przechodził prawidłowo po przejściu dla pieszych oświetlonym latarniami z jednej strony drogi. Pieszy został uderzony przez samochód tak silnie, że głową rozbił szybę pojazdu. Karetka pogotowia zabrała rannego do szpitala, gdzie niestety w wyniku odniesionych obrażeń głowy zmarł – informuje  zielonogórska policja. 
Kierujący Fordem Focusem był trzeźwy. W sprawie śmiertelnego wypadku zostanie wszczęte śledztwo. Kierującemu za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku