°C

Lechia U-17 w CLJ!

foto: Krystian Machalica
 

Piłkarze Lechii Zielona Góra do lat 17 pokonali w barażowym dwumeczu Pomologię Prószków 18:0 i awansowali do Centralnej Ligi Juniorów. W środę w Zielonej Górze awans przypieczętowali wygraną 10-0.

Zielonogórzanie dominowali od początku do końca. Pierwsza połowa przyniosła jednak tylko dwie bramki. Prawdziwa kanonada nastąpiła po zmianie stron, w której bramkarz gości, aż 8 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Dla zielonogórzan wygrana 10:0 i w dwumeczu 18:0 jest upragnionym awansem do Centralnej Ligi Juniorów.

Bramki dla gospodarzy strzelali – Kacper Dąbrowski, Mateusz Zientarski, Aleksander Sadowski, Dominik Figaś, Filip Filipczak. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku