°C

„Zamów” pomoc u terytorialsów

Fot. Unsplash
 

Duże zainteresowanie „Platformą Wsparcia WOT” w województwie lubuskim. To aplikacja, z której mogą korzystać pracownicy ośrodków pomocy społecznej, organizacji pozarządowych i innych instytucji pomocowych. Po zarejestrowaniu tu można zgłosić się z prośbą o pomoc do terytorialsów.

Jak mówi Anna Jasińska z 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, zainteresowanie tą formą komunikacji z żołnierzami jest bardzo duże. Terytorialsi z brygady pomagają bowiem zarówno w Lubuskiem, jak i w Wielkopolsce:

Obsługa aplikacji ogranicza się do wypełnienia interaktywnego formularza, w którym wnioskodawca wskazuje miejsce i zakres pomocy oraz nadaje jej priorytet. Takie rozwiązanie jest adresowane do instytucji, nie można tutaj zgłaszać prywatnych próśb o pomoc.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku