°C

Lechia zagra o szóste zwycięstwo w lidze

foto: Krystian Machalica
 

Piłkarze trzecioligowej Lechii Zielona Góra jutro zagrają na wyjeździe z Foto-Higieną Gać. Rywale to jedna z najsłabiej spisujących się drużyn w grupie trzeciej, ale zielonogórzanie podchodzą do najbliższego rywala ostrożnie.

Piłkarze Foto-Higieny przed szesnastką kolejką plasują się na miejscu siedemnastym i znajdują się w strefie spadkowej. W tym sezonie wygrali tylko dwa razy (na inaugurację z Polonią Nysa i z Piastem Żmigród), pięciokrotnie dzielili się punktami, a przegrali siedmiokrotnie. Z kolei zielonogórzanie z pięcioma wygranymi, trzema remisami i sześcioma porażkami zajmują miejsce 11. Ostatnie cztery mecze przyniosły Lechii zaledwie 2 punkty, ale Szymon Kobusiński, jeden z zawodników, zaznacza, że rywale byli trudni, a jutro z Foto-Higieną zagrają po prostu swoje.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku