Drzonkowianka przegrywa po raz jedenasty

Piłkarze Drzonkowianki Racula przegrali sobotni mecz klasy okręgowej z GKS-em Siedlisko 0-2 (0-1). Dla zielonogórzan to jedenasta porażka w tym sezonie.

Pierwsze trafienie zaliczył w 13. minucie Dariusz Kula. Ten sam zawodnik w ostatnich minutach ustalił wynik meczu grzebiąc nadzieję gospodarzy na choćby punkt. W ostatnich sekundach bramkarz Drzonkowianki Michał Grzegorczyk tuż przed polem karnym sfaulował Adriana Prifmela i dostał czerwoną kartkę. Zastąpił go w bramce Mateusz Klima, ale do końca meczu nic się już nie wydarzyło.

Dla piłkarzy GKS-u to druga wygrana w tym sezonie.