°C

Lubuskie Jazzowe Zaduszki w ZOK – u

ZOK
 

W koncercie, który jest częścią projektu muzycznego „Mahalia Jackson in Memoriam” wystąpi Ewa Uryga – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, uznana przez magazyny Jazz Forum oraz Twój Blues za jedną z najlepszych polskich wokalistek jazzowych.

W programie będzie można usłyszeć utwory inspirowane muzyką Mahalii Jackson, legendy muzyki jazzowej oraz bardzo znane utwory z jej repertuaru, ale w zupełnie innych aranżacjach. Autorem aranżacji jest Mark Soskin.

Do udziału w koncercie gorąco zachęca dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury  Agata Miedzińska :

Koncert odbędzie się w Hydrozagdce. Początek o 19.30.
W związku z pandemią, wydarzenie odbędzie się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zajmowanie miejsc wyznaczonych przez organizatora.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku