°C

Jest rozkład jazdy MZK na Wszystkich Świętych

fot. M. Czechowska
 

Dodatkowe autobusy dowiozą zielonogórzan na cmentarze w okresie Wszystkich Świętych. Miejski Zakład Komunikacji podał dzisiaj szczegółowy rozkład jazdy. Przedstawiciele MZK zaznaczają jednak, że rozkład może ulec zmianie, w zależności od decyzji rządu i możliwości kadrowych MZK.

Część naszych pracowników choruje i korzysta ze zwolnień – mówi wicedyrektor Robert Karwacki.

W sobotę 31 października, do obsługi linii nr 0, 10 i 80 zostaną skierowane autobusy przegubowe. Ponadto uruchomione zostają linie specjalne:

1 listopada, linie 0 i 80 będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością. Zwiększy się liczba połączeń oznaczonych literowo – dodaje Robert Karwacki:

We Wszystkich Świętych, między godziną 12.00 a 18.00 pasażerowie korzystający z linii 0, 10, 30, 44, 80, A, C, D, E, G oraz H mają prawo do bezpłatnego przejazdu.

Specjalne połączenia na ul. Wrocławską MZK zapewni także w weekend 7 i 8 listopada.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku