°C

Grypa a szczepienia dla seniorów

fot. M. Czechowska
 

Aby skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla seniorów, należy się wcześniej zarejestrować. Jeśli ktoś nie ma dostępu do internetu, może zadzwonić po informacje do magistatu – deklarują władze miasta. Z pytaniem o szczepienia przeciwko grypie dla seniorów zwrócił  się do  Radia Zielona Góra jeden z zielonogórzan.

Zaznaczył, że większość jednostek odsyła po informacje na swoje strony internetowe, natomiast nie wszyscy seniorzy korzystają z komputera i internetu:

Do tej pory ze szczepień skorzystało 1360 seniorów – wyliczała w programie Poczta Głosowa Extra Wioleta Haręźlak, dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta:

Szczepienia darmowe dla seniorów 65+ realizowane są w mieście od czterech lat. W tym roku poszerzono je także o nauczycieli.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku