°C

NFZ: Sanatorium zamknięte!

Pixabay
 

Sanatoria wstrzymują swoją działalność - informuje lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. Uzdrowiska zostały zamknięte w związku z rosnącą liczbą zachorowań w całym kraju i wprowadzeniem w Polsce tzw. czerwonej strefy.

Jak mówi Joanna Branicka, rzeczniczka lubuskiego oddziału NFZ w Zielonej Górze, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe należy odesłać do siedziby funduszu.

 

Pacjent, który miał wyjechać w najbliższym terminie nie trafi na koniec kolejki oczekujących. Wręcz przeciwnie. W momencie wznowienia leczenia uzdrowiskowego pojedzie w jednym z pierwszych.

Informacje dotyczące leczenia sanatoryjnego można znaleźć na stronie internetowej lubuskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku