°C

Zielonogórska kultura z obostrzeniami

fot. M.Czechowska
 

Zielonogórskie instytucje kulturalne przygotowują się do wprowadzenia nowych obostrzeń. Od jutra podczas wydarzeń kulturalnych może być zajętych maksymalnie 25 procent miejsc.

Zielonogórski Ośrodek Kultury na razie nie odwołuje imprez zaplanowanych na najbliższe dni – mówi dyrektor Agata Miedzińska:

Do nowych wymogów dostosowuje się również Lubuski Teatr.  Modyfikujemy repertuar, bo nie bez znaczenia jest także strona ekonomiczna – zaznacza dyrektor zielonogórskiej sceny Robert Czechowski:

Lubuski Teatr ma na widowni prawie 400 miejsc. W związku z koronawirusem przesunięto premierę  „Ożenku”  na 7 listopada.

O zmianach w harmonogramie Biennale Zielona Góra 2020 poinformowało Biuro Wystaw Artystycznych- odwołano część jutrzejszych spotkań.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku