°C

Siatkarze AZS-u zagrają z nieobliczalnym beniaminkiem

fot. Marek Staniszewski
 

Volley Jelcz-Laskowice - to najbliższy rywal drugoligowych siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Obie drużyny wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie i liczą, że w sobotę w końcu wywalczą wygraną.

Siatkarze obu ekip okupują dolną strefę tabeli. Akademicy plasują się na miejscu dziewiątym i w tym sezonie ugrali tylko jednego seta, przeciwko Ikarowi Legnica w poprzednim meczu. Z kolei siatkarze z Jelcz-Laskowic bez wygranego seta zajmują ostatnie, dziesiąte miejsce. Drugi trener AZS-u Robert Bitner zauważa, że najbliższy rywal akademików to drużyna mająca w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników. 

Dodajmy, że wyjazdowe starcie AZS-u rozpocznie się w sobotę o godz. 18.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku