°C

DPS w Miłowicach. Ponad 60 zakażeń

Fot. DPS Miłowice
 

Kolejne ognisko koronawirusa w Domu Pomocy Społecznej na terenie województwa lubuskiego. Tym razem chodzi o powiat żarski. Łączenie zakażonych jest ponad 60 osób, w tym 42 pensjonariuszy.

Jak mówi Karol Zieleński z biura wojewody, dziś w regionie padł kolejny rekord zakażeń:

Jak dodaje przedstawiciel wojewody, obecnie w Miłowicach nie ma trudności w zabezpieczeniu placówki w personel i nawet przebywanie pracowników na kwarantannie nie pogarsza jakości obsługi. Jednak w liczbach nie wygląda to optymistycznie:

Jedna osoba z DPS-u w Miłowicach trafiła do szpitala, ale –  jak mówi Karol Zieleński – nie jest to związane z zakażeniem COVID-19.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku