°C

W V LO na razie bez lekcji

fot. A. Steciąg
 

To był tragiczny incydent - tak naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w magistracie komentuje wczorajsze zajścia w V liceum Ogólnokształcącym. Uczennica 2 klasy wniosła na teren szkoły dwa noże kuchenne. Raniła 3 uczennice. Na razie w szkole zawieszono lekcje.

Już wczoraj we wszystkich klasach uczniowie otrzymali komunikaty od pedagoga i psychologa. Dzisiaj rano dyrekcja odbyła spotkanie z nauczycielami – mówił  na naszej antenie Jarosław Skorulski:

Jarosław Skorulski potwierdził, że w mediach społecznościowych pojawił się wpis nastolatki dotyczący ataku. Podkreślał, że uczennica nie sprawiała kłopotów:

Informacje, które nastolatka zamieściła w internecie, umożliwiły reakcję uczniów i nauczycieli. Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych wysoko ocenił działania młodzieży i kadry pedagogicznej:

Następnego dnia uczennica została rano poproszona do dyrekcji. Podczas rozmowy z pedagogiem wybiegła z gabinetu – relacjonował Jarosław Skorulski:

Uczennicę obezwładniła dyrektor szkoły i jeden nauczycieli.

Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych był gościem Rozmowy po 9.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku