°C

Startuje sezon grzewczy

fot. M. Czechowska
 

Zaczyna się sezon grzewczy w Zielonej Górze. Jutro ma się zrobić ciepło m.in. w blokach, największej w mieście, Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Już w połowie września dostawaliśmy zapytania w tej sprawie – mówi prezes ZSM Dariusz Maćkowiak:

Spółdzielnia wywiesiła komunikaty w gablotach na klatkach schodowych – mieszkańcy powinni maksymalnie odkręcić termozawory na kaloryferach.

Tymczasem zdania, co do rozpoczęcia sezonu grzewczego są podzielone:

Poprzedni sezon zimowy był cieplejszy, ale ciepło nie jest tanie – wyliczają przedstawiciele Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W ubiegłym roku sezon grzewczy w ZSM rozpoczął się w okolicy 5 października, a zakończył w połowie maja:

Na dzisiaj rozruch centralnego ogrzewania zaplanowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Zastal, w przyszłym tygodniu ciepło ma się zrobić w budynkach spółdzielni Mieszkaniowej Naftowiec. 1 października grzanie zostanie uruchomione w blokach na osiedlu Źródlanym. Termin włączenia centralnego ogrzewania ustala jeszcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku