°C

Falubaz przegrał walkę o finał, ale trzeba się cieszyć z szansy na medal brązowy

fot. Jacek Białogłowy
 

RM Solar Falubaz Zielona Góra przegrał na wyjeździe z Fogo Unią Leszno 33-57. Po słabym meczu zielonogórzanie czekają na rozstrzygnięcie w drugim półfinale.

Vaculik zauważa, że goście w dzisiejszym meczu mieli problemy ze sprzętem, a gdy już znaleźli odpowiednie ustawienia na walkę było po prostu za późno. Słowaka pytaliśmy także o tor w Lesznie, a także o przyczyny tej wysokiej porażki. Na pewno nie pomogły późno odnalezione odpowiednie ustawienia sprzętowe. 
Dodajmy, że Słowak był dzisiaj najlepiej jeżdżącym zawodnikiem Falubazu. Jego dorobek w pięciu biegach to 9+2 (1,1*,2,3,2*).
Teraz zielonogórzanie czekają na rozegranie drugiego spotkania pomiędzy Betardem Spartą Wrocław, a Moimi Bermudami Stalą Gorzów. 
 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku