Falowała gra AZS-u i punkty pojechały do Oławy

W drugoligowej premierze siatkarze AZS UZ przegrali w Zielonej Górze z Olavią Oława 0:3.

Najwięcej emocji dostarczył pierwszy set. Zielonogórzanie przegrywali 16:20, ale zaczęli gonic rywala i doprowadzili do remisu 22:22, a za chwilę 24;24. Dwie ostatnie piłki należały jednak do siatkarzy z Oławy, którzy wygrali 26;24. W drugim secie akademicy prowadzili już 18:14 i uwierzyli, że rywal się nie podniesie. Doświadczenie gracze zespołu gości odrobili jednak straty i wygrali do 21. W trzecim secie było najmniej emocji. Olavia kontrolowała grę i wygrała do 19. Spotkanie trwało 90 minut: