°C

Konkurs na nowe logo RZG

KONKURS NA NOWE LOGO RZG
 

W tym roku Radio Zielona Góra obchodzi 25. urodziny. Z tej okazji odbyło się szereg akcji, konkursów i wydarzeń, które uczciły nasz jubileusz. To jednak nie koniec. Ćwierćwiecze, to dobry moment na zmiany wizerunkowe. Postanowiliśmy, by po latach zmienić logo naszej rozgłośni. W związku z tym ogłaszamy konkurs na nowy znak graficzny RZG.

Rywalizacja ma charakter otwarty, tzn. udział w konkursie może wziąć każdy, kto zaprojektuje logo, a w przypadku wygranej przygotuje księgę znaku.

Jakie ma być nowe logo Radia Zielona Góra? Nie chcemy narzucać naszej wizji i pozostawiamy to wyobraźni uczestników konkursu, jednak jest kilka informacji, które mogą się przydać. Do tej pory identyfikowaliśmy się pomarańczą z wypisaną, dużą częstotliwością naszej stacji. Dziś zależy nam na zaakcentowaniu nazwy rozgłośni (Radio Zielona Góra) oraz skrótu (RZG).

Nie przywiązujemy się do dotychczasowej kolorystyki. Prawdę mówiąc zawsze bawiło nas, że Radio ZIELONA Góra nosi się w pomarańczy. Tutaj chyba również czas na zmiany. Poza tym czytelność i to by logo najlepszej lokalnej rozgłośni w naszym mieście było jedyne i niepowtarzalne. Mówi Janusz Życzkowski, szef Radia Zielona Góra:

Więcej informacji dotyczących konkursu znajduje się w regulaminie. Zapraszamy!

REGULAMIN KONKURSU LOGO RADIA ZIELONA GORA 2020


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku