°C

Antoni Kowalski zwycięża w pierwszej rundzie European Masters

foto: Krystian Machalica
 

Zielonogórski snookerzysta Antoni Kowalski udanie rozpoczął elitarny turniej European Masters w Angli. Szesnastolatek w pierwszym pojedynku pokonał reprezentanta gospodarzy, starszego o dwa lata, Seana Maddocksa 5-3.

Pojedynek w pierwszej rundzie rozpoczął się znakomicie dla zielonogórzanina, który po trzech frejmach prowadził 2-1. Kolejne dwie partie padły łupem Maddocksa, ale trzy następne ponownie wygrał Kowalki, który finalnie 5-3 pokonał Anglika. Jutro o 11 czasu polskiego zmierzy się w Milton Keynes w drugiej rundzie z 37-letnim Tomem Fordem.

Dodajmy, że zaproszenie do elitarnych zmagań European Masters Kowalski otrzymał od World Snooker Tour.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku