°C

Tomasz Walczak: Dudek to nasz skarb

Tomasz Walczak po awansie Falubazu do czwórki

Falubaz Zielona Góra przeszczęśliwy, a my łapiemy w parkingu w Lublinie kierownika drużyny Tomasza.Walczak. A ten wychowała oczywiście, Patryk Dudek Duzers Team! Bo Dudinio był dzisiaj wielki!

Opublikowany przez RZG Sport Niedziela, 13 września 2020
 

Falubaz mimo porażki w Lublinie z Motorem 38-52 awansował do fazy play-off m.in. dzięki świetnej jeździe, zwłaszcza w ostatnim biegu, Patryka Dudka. Lidera zielonogórzan chwali kierownik drużyny Tomasz Walczak.

Dudek w niedzielnym meczu walnie przyczynił się do awansu do fazy play-off. W sześciu startach wywalczył jedenaście punktów, a w biegu piętnastym przywiózł trzy „oczka” i zapewnił Falubazowi miejsce w pierwszej czwórce. A to wszystko po piątkowym, groźnym upadku podczas zawodów GP, który był w niedzielę z pewnością odczuwalny.

– Najwięcej zawdzięczamy dzisiaj temu gościowi – mówi Walczak wskazując na obrazek z Patrykiem Dudkiem.

Udane spotkanie zaliczył także junior Norbert Krakowiak. W trzech biegach wywalczył pięć punktów.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku