Niespodzianka w Krośnie Odrzańskim. Tęcza pokonuje Lechię II

Tęcza Krosno Odrzańskie pokonała u siebie rezerwy Lechii Zielona Góra 1-0. Dla krośnian to pierwsze zwycięstwo na własnym boisku w tym sezonie.

Pierwsza połowa z wieloma okazjami dla obu drużyn. Po przerwie gra nieco się zaostrzyła. W 60. minucie do siatki trafił Marek Czarnowski. Jak się później okazało, ten gol ustalił wynik meczu.

Rywala komplementują trener gospodarzy Wojciech Drożdż, a także strzelec jedynej bramki w dzisiejszym pojedynku obrońca Marek Czarnowski.

W drużynie zielonogórskiej cały mecz zagrał zawodnik pierwszego składu Aron Athenstad, którego pytaliśmy, czy jest to rodzaj „zsyłki” do drugiej drużyny. Spotkanie ocenia także trener Maciej Górecki.