°C

Przygotowania do świetlnego pokazu

 

Już wkrótce urodzinowy RZG LIGHT SHOW - specjalny świetlny pokaz z okazji 25. urodzin naszej stacji. Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałkowy wieczór na Wzgórzach Winnych przy Palmiarni. Będziemy je transmitować w internecie.

Jak mówi koordynujący przygotowania Piotr Dura, do rozświetlenia wzgórza wykorzystana zostanie bardzo duża ilość sprzętu estradowego:

Efekt pracy techników estradowych będzie widoczny z wielu punktów miasta:

Jak mówi Piotr Dura, pokaz będzie niecodziennym wydarzeniem, które pozwoli technikom estrady pokazać nowe możliwości wykorzystywanego przez nich sprzętu:

Urodzinowy pokaz RZG LIGHT SHOW, to także muzyka i dźwięk. Za ten obszar odpowiadają radiowi dziennikarze, których również będzie można usłyszeć. Start wydarzenia w poniedziałek o godz. 20.00.

Dodajmy, że realizacja przedsięwzięcia jest możliwa dzięki pomocy finansowej Miasta Zielona Góra.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku