°C

Siatkarze AZS-u wznowili treningi

foto: Krystian Machalica
 

Drugoligowi siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w drugiej lidze. Od poniedziałku drużyna zaczęła trenować w hali i na siłowni.

Kadra liczy obecnie 13 zawodników, którzy szkolą się pod okiem debiutującego w roli pierwszego trenera Roberta Sokala. Jedną z nowych twarzy w drużynie akademików jest Adrian Łakatyszewski, który do Zielonej Góry przybył z UWM-u AZS-u Olsztyn, a występuje jako środkowy.

Robert Jakubowski z UKS-u „Olimpijczyk” Drawsko Pomorskie to kolejny nowy zawodnik w AZS-ie. Wcześniej grał m.in. w MKS-ie Olimp Łobez, czy w Maratonie Świnoujście. Gra na pozycji libero. 

Do rozpoczęcia sezonu w grupie czwartej II ligi pozostał miesiąc. W sobotę 26 września akademicy w pierwszej kolejce zmierzą się u siebie z Olavią Oława. 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku