°C

Kolejny kadrowicz w Stelmecie! Karnowski na testach

Karni w Zielonej Górze

🔊 | Przemek Karnowski ma dla Was parę słów przy okazji pierwszej wizyty w hali CRS jako gospodarz.

Opublikowany przez Stelmet Enea BC Zielona Góra Poniedziałek, 17 sierpnia 2020
 

26-letni center Przemysław Karnowski dołączył do Stelmetu Enei BC. Reprezentant Polski na razie jest w zespole na zasadzie try-outu. Dziś po raz pierwszy pojawił się na treningu Stelmetu.

Karnowski dzisiaj przeszedł niezbędne badania, potem pojawił się na treningu. Zajęcia z drużyną rozpocznie jednak po otrzymaniu pozytywnych wyników badań.

Kadrowicz reprezentował ostatnio barwy Twardych Pierników Toruń. Z powodu kontuzji nie występował jednak w poprzednim sezonie. Ostatnim razem zagrał 5 maja ubiegłego roku, kiedy w barwach torunian rozegrał pięć minut w starciu z Kingiem Szczecin zdobywając cztery punkty. 

Jeśli Karnowski spodoba się trenerowi Żanowi Tabakowi niewykluczone, że dołączy do Blake’a Reynoldsa, Geoffrey’a Grosselle’a i Filipa Puta. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku