°C

Radna pyta, a zamiast odpowiedzi jest… atakowana

fot. Daniel Sawicki
 

Czy radni mogą stawiać pytania i interesować się ważnymi sprawami dla regionu oraz mieszkańców? – pyta retorycznie radna Aleksandra Mrozek i kieruje interpelacje do zarządu województwa lubuskiego w sprawie budowy Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. Zamiast odpowiedzi pojawiła się, według niej, medialna krytyka za stawianie pytań m.in o wyposażenie placówki i personel.

Marszałek Elżbieta Polak przerwała urlop, a na radna musiała zmierzyć się z krytyką. Aleksandra Mrozek nie zamierza jednak wycofywać się ze stawianych pytań i jak twierdzi nadal będzie domagać się odpowiedzi:

– Za stawianie pytań, spotkał mnie medialny lincz. Będę domagała się sprostowania za publikowanie nieprawdy – podkreśla Aleksandra Mrozek:

Przypomnijmy, że radna Mrozek wraz z Wioletą Haręźlak, Beatą Kulczycką i Edwardem Fedką utworzyła klub Samorządowe Lubuskie, pozbawiając w ten sposób większości rządzącą sejmikiem koalicję PO-PSL-LEWICA.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku