°C

Pościg przez centrum. Powodem narkotyki

 

4 osoby zostały zatrzymane przez zielonogórskich policjantów po brawurowym pościgu ulicami miasta.

W miniony czwartek, w nocy,  funkcjonariusze chcieli zatrzymać do kontroli auto osobowe. Kierowca zlekceważył polecenie policjantów i zaczął uciekać. Podczas pościgu funkcjonariusze zauważyli, że z auta została wyrzucona czarna torba. Jak się później okazało, była w niej metaamfetamina.

Policjantom udało się dogonić uciekające auto i przy pomocy innego patrolu zatrzymano 4 osoby które podróżowały autem. Kierowca był pod wpływem narkotyków. Prowadził auto mimo sądowego zakazu. Usłyszał 3 zarzuty. Do posiadania i wyrzucenia narkotyków przyznał się natomiast jeden z pasażerów auta. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Pozostali pasażerowie zostali przesłuchani w charakterze świadków.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku