°C

Szczypiorniści AZS-u UZ rozpoczęli treningi

foto: Krystian Machalica
 

Po kilkumiesięcznej przerwie do treningów wrócili pierwszoligowi szczypiorniści PKM-u Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Do startu ligi nieco ponad miesiąc.

Ireneusz Łuczak, który w tym sezonie na ławce trenerskiej zasiadać będzie w pojedynkę zaznacza, że skład jest nowy, ale ambitny. Szkoleniowiec zdradził także, że przed nowym sezonem jego drużyna zagra sporo gier kontrolnych, a pierwsza z nich już w sobotę w Lesznie. 

Prawdziwym weteranem wśród akademików jest Cyprian Kociszewski. „Cypis” z AZS-em związany jest od wielu lat, choć ostatnie miesiące spędził głównie na leczeniu kontuzji barku. Dlatego na powrót do gry czekał znacznie dłużej niż jego koledzy z boiska. 

Pierwszy mecz ligowy AZS-u to wyjazdowe starcie ze Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie, które zaplanowane jest na 19, lub 20 września. 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku