Remis Lechii na inaugurację

Piłkarze zielonogórskiej Lechii zremisowali na wyjeździe ze Stalą Brzeg 1:1 na inaugurację III ligi gr. trzeciej.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Prowadzenie Lechii dał w 20 min Przemysław Mycan. Wyrównał tuż przed przerwą, w 43 min Marcin Niemczyk.

Po zmianie stron – pomimo szans – żadnej z ekip nie udało się zdobyć drugiego gola i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Trener Lechii, Andrzej Sawicki po meczu mówił o niedosycie, ale przyznał również, że ten punkt należy szanować:

Zdaniem zdobywcy jedynej bramki dla zielonogórzan – jego ekipa miała w tym spotkaniu więcej strzeleckich okazji:

Trener Stali Brzeg, Marcin Domagała i jego odczucia po sobotnim spotkaniu:

W najbliższą środę Lechię czeka mecz w finale Pucharu Polski na szczeblu regionalnym. Zielonogórzanie zagrają w Zbąszynku z innym III-ligowcem, Wartą Gorzów.